skip to Main Content

Půjčka na cokoliv

Sjednejte si snadno a rychle bezúčelový úvěr

Vybírat můžete z široké nabídky půjček bez registru a doložení příjmu

S nejlevnější půjčkou lze financovat i rekonstrukci bydlení

Online půjčka
Výše půjčky

500 - 300 000 Kč

RPSN

od 0 %

Splatnost

až 84 měsíců

Proč zvolit půjčku na cokoliv právě u nás

Nikoho nezajímá, proč si půjčujete

Ať už se jedná o krátkodobý výpadek příjmů, pohromu v domácnosti, nebo chcete rekonstruovat, nám na tom nezáleží.

Půjčte si i několik stovek tisíc korun

Bonitnější klienti, kteří mají nárok získat půjčku na cokoliv v bance, si mohou přijít na více než půl milionu korun.

Široké možnosti řešení

Vybírejte z celé palety bankovních a nebankovních řešení. Dokážeme uspokojit momentální potřebu téměř jakéhokoliv klienta.

Půjčka na cokoliv je půjčkou, kterou většinu času nepotřebujete. Když se však přihodí nějaká nešťastná událost, není čas ztrácet čas, ale rychle jednat. Sjednejte si proto rychle půjčku na cokoliv, peníze můžete mít na účtu obratem.
Výhody a nevýhody
  • Zájemci o nižší částky si mohou půjčit i přes záznam v registru dlužníků
  • Není problém sjednat půjčku na cokoliv bez doložení příjmů
  • Díky srovnání aktuálních nabídek, máte možnost vždy vybírat z nejvýhodnějších řešení
  • Bankovní půjčky na cokoliv lze využít k financování rekonstrukce bydlení
  • Možnost výplaty peněz na bankovní účet obratem
  • S klesající bonitou klienta se zhoršují úvěrové podmínky
  • Půjčku na cokoliv nelze využít, na vyplacení exekuce
Půjčka na cokoliv bez registru pro každého

Jak už sám název půjčky napovídá, půjčka na cokoliv je osobní půjčkou, která vám umožní půjčit si téměř na vše. Pokud potřebujete peníze na konsolidaci dluhů, financování drobných domácích rekonstrukcí nebo si půjčit na zaplacení nějaké významné životní události, poskytovatelé půjček na cokoliv vám umožní získat peníze i v případě, že nemůžete ručit svým majetkem, doložit příjmy nebo máte například i negativní úvěrovou historii.

Nechcete-li naletět je třeba vybírat mezi společnostmi, které jsou transparentní ohledně poplatků a nabízejí rozumné úvěrové podmínky. Mělo by se tedy jednat pouze o společnosti, které jsou licencované ČNB. Mezi jednotlivými věřiteli se pak nacházejí tací, kteří nebudou vyhovovat každému dlužníkovi. Někdo hledá nejnižší úrok, další žadatel bude hledat půjčku bez registru a jiný zase půjčku na cokoliv bez doložení příjmů. Samozřejmostí pak už v dnešní době je možnost vyřízení půjčky online. Pojďme se na jednotlivé druhy půjček na cokoliv podívat blíže.

Půjčka na cokoliv bez registru

Jak už jsme psali v úvodu půjčky na cokoliv vám mohou pomoci v řadě životních situací. Může se jednat o refinancování stávajících dluhů, financování nákupů bez použití kreditní karty nebo třeba půjčku na auto. Půjčka na cokoliv bez registru patří mezi nezajištěné úvěry, takže nemusíte riskovat svůj domov nebo třeba pozemek, abyste půjčku získali.

Obecně platí, že získat půjčku na cokoliv se špatnou úvěrovou historií nemusí být nic snadného. Dobrou zprávou je, že o půjčku na cokoliv bez registru může žádat každý. Jedinou výjimkou jsou lidé v osobním bankrotu. Ti se bohužel budou muset nejdříve poprat se splacením vlastních dluhů. Nevýhodou ovšem je, že budete mít menší výběr z poskytovatelů a budete se muset smířit s horšími úvěrovými podmínkami.

Pokud je to možné, nejlepší je minimalizovat nutnost půjček až do okamžiku, kdy vám negativní záznamy z úvěrové historie zmizí (3-5 let). Po této době už si můžete vybírat z atraktivnějších nabídek s lepšími úvěrovými podmínkami než jaké nabízí půjčka bez registru. Někdy však už není zbytí a musíte zažádat o půjčku na cokoliv bez registru, pak je tedy vhodné alespoň vybírat z úvěrů od prověřených společností. A kolik si budete moci půjčit? Půjčky na cokoliv bez registru jsou nabízené nejčastěji s úvěrovým limitem do 20 000 Kč.

Půjčka na cokoliv bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmů už nabízí o něco lepší úvěrové podmínky než půjčka na cokoliv bez registru. Rovněž už tuto půjčku nabízí více věřitelů. Využijete ji hlavně ve chvíli, kdy jste neměli v minulosti žádné problémy se splácením svých úvěrů, ale nechcete nebo nemůžete dokládat své příjmy.

Takového klienta, který nemá pravidelný příjem, což může být například student vydělávající si na brigádách nebo OSVČ, většinou v bance odmítnou. Stále mu však zbývá řada nebankovních společností, které půjčky na cokoliv nabízejí a často i bez doložení příjmů. Protože je těchto společností už více, zuří mezi nimi nelítostný konkurenční boj, který tlačí úroky a další poplatky výrazně dolů. Proto se můžete u těchto půjček setkat se zajímavějšími úvěrovými podmínkami než v případě půjčky na cokoliv bez registru.

Pochopitelně však podmínky těchto půjček za těmi bankovními stále zaostávají. Nejvýhodnější půjčku na cokoliv tak musíte hledat právě v nabídce bankovních domů. Jak vysoké úvěry můžete očekávat v případě půjčky na cokoliv bez doložení příjmů? Nejčastěji se jejich výše pohybuje do 100 000 Kč.

Nejlevnější půjčka na cokoliv

Nejlevnější a nejvýhodnější půjčku na cokoliv získáte bezesporu v bance. Takovou možnost však nemá ani zdaleka každý. Banky nabízejí výhodné úvěrové podmínky, ale za to si každého žadatele také pořádně prověřují. Zjišťování bonity většinou bývá pořádným sítem, kterým propadne opravdu pouze minimum zájemců.

Máte-li však to štěstí a skutečně dostanete možnost půjčit si na cokoliv v bance, měli byste po této možnosti ihned skočit. V současné době nízkých úrokových sazeb se pohybují úroky nejlevnějších půjček na cokoliv už kolem 6 procent p.a. S takovým úrokem už se nemusíte bát půjčkou financovat i větší investice. Takový úvěr už může posloužit i jako velmi levná půjčka na bydlení. Stejně tak můžete bankovní půjčku na cokoliv využít k financování studia vašich dětí nebo investici do cenných papírů.

Půjčka ihned na cokoliv
Slovo závěrem

Osobní půjčka na cokoliv vám poskytne finanční prostředky ve chvíli, kdy se vám jich nedostává. Také se může zdát na první pohled rozumné použít půjčku, když nechcete mít výrazný jednorázový náklad a raději si ho rozložit na několik měsíců dopředu. Dobře si však rozmyslete, o jak moudrý krok jde.

Určitě je možné získat i výhodnou půjčku na cokoliv, tu však obdrží menšina. V opačném případě můžete počítat s tím, že budete platit poměrně vysoké úroky. Výsledkem pak je, že zaplatíte mnohem více, než vás ve skutečnosti nákup stál. Taková půjčka tak může vaši finanční situaci zhoršit. Stojí za to tedy prozkoumat i alternativy, jako je prodej věcí které vlastníte, nebo obstarání si práce navíc, samozřejmě za předpokladu, že tuto možnost máte. Je snadné navrhovat tyto alternativy, když nejsme ve vaší situaci, a možná dokonce děláte vše proto, abyste si půjčku zřizovat nemuseli. Přesto stojí za to vám neustále připomínat, co dělat pro to, abyste získali více peněz, aniž byste se zadlužovali za vyšší úrokové sazby.

Back To Top