skip to Main Content

Půjčka na auto

Získejte auto snadno a rychle i se záznamem v registru dlužníků
Vybírejte z nejvýhodnějších a nejlepších autopůjček na českém trhu
Peníze na nákup vozu můžete mít na účtu už za 15 minut

Rychlá půjčka

Výše půjčky

500 - 300 000 Kč

RPSN

od 0 %

Splatnost

až 84 měsíců

Proč zvolit půjčku na auto právě u nás
Získejte peníze na nákup auta snů

Splníte-li podmínky, můžete si zřídit bankovní autopůjčku a pak není problém si půjčit i statisíce korun.

Zajistíme úvěr téměř každému

Pokud si v bance půjčit nemůžete, stále existuje celá řada možností, jak půjčku na auto získat.

Peníze na účtu obratem

Je-li vaší prioritou rychlost převodu finančních prostředků, stačí říct. Nalezneme pro vás řešení, kdy získáte peníze už za 15 minut od podání žádosti.

Půjčka na auto uspokojí potřeby téměř každého. Hledáte nejvýhodnější řešení? Pomůžeme vám ho najít. Hledáte půjčku na auto bez registru? Pak jste na správném místě. Dokážeme pomoci klientům za jakékoliv životní situace.
Výhody a nevýhody
  • Nabízíme ty nejvýhodnější půjčky na auto na trhu
  • Půjčit si mohou i lidé s problémovou úvěrovou historií
  • Nalezneme vám i nebankovní řešení bez dokazování příjmů
  • Možnost získat půjčku na auto bez ručení a zástavy nemovitosti
  • V případě potřeby výplata peněz na účet už za 15 minut
  • Nejvýhodnější půjčky si vyžadují prověření bonity klienta
  • Půjčka na auto bez registru je typická vyšším RPSN
Půjčka na auto pro každého

Hledání skvělého nového vozu, nákladního automobilu nebo dodávky může být velmi vzrušujícím obdobím. Porovnáváte funkce, provádíte zkušební jízdy, vůně nového vozu ve vás úplně vyvolává představu o tom, jak sedíte za jeho volantem. Nicméně, když přijde čas nové nablýskané auto zaplatit, věci se stávají méně zábavné. Mnoho lidí už je dopředu odhodláno odjet se svým novým vozem domů, proto podepíšou první půjčku, která se jim dostane pod ruku. Není to dobrý nápad.

Podobná hurá řešení vás sice dostanou rychle za volant, také vám ale můžou pořádně finančně ublížit. Popravdě, pokud nenajdete tu správnou půjčku, můžete za dobu jejího splácení přeplatit i statisíce korun. Ať už kupujete zbrusu nové auto, něco ojetého nebo chcete jenom refinancovat stávající půjčku na auto, je nezbytné hledat s chladnou hlavou ty nejlepší možné podmínky.

Kdo může o půjčku na auto žádat?

O půjčku na auto může žádat kdokoliv, kdo dosáhl věku 18 let. Jednotliví věřitelé pak mohou mít své specifické požadavky na žadatele, v zásadě se dají rozdělit do dvou skupin. Ti, kteří vám poskytnout účelovou půjčku na auto, kdy budete muset doplnit ještě doklady ke kupovanému vozu a druhá skupina, kteří poskytují neúčelové půjčky, které můžete použít na cokoliv, včetně nákupu vozu.

Nejvýhodnější půjčka na auto

Nejvýhodnější půjčka na auto nemusí být hned ta nejlevnější. Otázkou je, co znamená pojem nejlevnější půjčka, pokud však budeme za nejlevnější půjčku považovat půjčku s nejnižším RPSN, pak bude tato půjčka pro většinu z žadatelů i nejvýhodnější.

Nejvýhodnější půjčku na auto si určitě obstaráte v jedné z velkých bank, které působí na českém trhu. Banky nabízejí autopůjčky s RPSN do 10 procent a takovým podmínkám nemůže konkurovat žádná z nebankovních společností. Konkurenci bank, co se týče výhodnosti půjček na auto, představují pouze P2P platformy. Nejznámější platforma Zonky nabízí RPSN už pod 5 procent a ve své podstatě vám půjčí na cokoliv. Otázkou pouze je zda se na platformě najde dostatek drobných investorů, kteří budou ochotní půjčit žadateli s podobným RPSN na nákup automobilu. Abychom byli upřímní, tak pravděpodobně nikoliv. Proto hledejte nejlevnější a nejvýhodnější půjčky na auto právě v nabídce bankovních domů.

Problém nastává ve chvíli, kdy nemůžete prokázat své příjmy nebo máte nějaké problémy ve své úvěrové historii. Pak vám v bance s vaší žádostí nepomůžou. Banky sice nabízejí zajímavé úvěrové podmínky, ale pouze klientům, které si náležitě prověří. Bohužel to přináší jeden nemilý důsledek. Velká část žadatelů o půjčky na auto vůbec na bankovní půjčku nedosáhnou. Potom je třeba se porozhlédnou trošku někde jinde. Kdokoliv, kdo není v osobním bankrotu ani insolvenci může zabrouzdat na nebankovní půjčkový trh, kde určitě nalezne možnosti, jak si na auto prostřednictvím půjčky peníze sežene.

Půjčka na auto bez registru

To, že se vám v minulosti povedl nějaký přečin vůči platební morálce, by vám nemělo bránit v tom, abyste získali auto, které potřebujete. I když nemůžete očekávat tak výhodné podmínky jako v případě bankovní autopůjčky, stále můžete i se záznamem v registru dlužníků půjčku získat.

Řešením je půjčka na auto bez registru, kterou obdrží téměř každý. Jedinou podmínkou je, že nesmí být žadatel v exekuci. Pak je možné získat půjčku bez registru velmi rychle. Protože není proces ověřování bonity klienta nijak zdlouhavý, ověřuje se jenom skutečnost, zda není náhodou žadatel v osobním bankrotu, je půjčka vyřízena velmi rychle, často do 15 minut. Díky tomu si tak můžete v klidu vůz vybírat a když se rozhodnete pro koupi, tak určitě nebude mít prodejce problém pár minut počkat a vy ho rovnou zaplatíte.

Aby nedošlo k mýlce, úplnou půjčku bez registru už není kvůli nařízení České národní banky možné získat. Věřitelé do registrů nahlížejí, pokud ale najdou nějaký prohřešek z minulosti, většinou nad ním mávnou rukou. V tomto posuzování jsou nebankovní věřitelé opravdu poměrně benevolentní. Díky tomu se také tento nebankovní produkt velmi rozšířil. Vůbec nejrychleji roste počet nebankovních půjček bez registru na cokoliv, které lidé využívají naprosto dle libosti.

Půjčka na auto bez registru
Co byste měli zvážit, než si budete zřizovat půjčku na auto?

Pokud nechcete, aby se půjčka na auto časem stala závazkem, za který se budete proklínat, měli byste před jejím zřízením zvážit pár drobností.

Odhad budoucích výdajů:

Lidé mají často tendence podceňovat své budoucí výdaje a zřídí si tak vyšší půjčku než si mohou dovolit. Ta posléze velmi výrazně zatěžuje rodinný rozpočet. Namísto toho, abyste se těšili z nového vozu pak akorát řešíte starosti, jak vyjít se svým měsíčním příjmem. Pozor, v budoucnu vám do výdajové kolonky přibude nejenom položka splátky autopůjčky, ale také výdaje, které jsou spojené s provozem automobilu.

Výběr automobilu:

Opravdu je ve vaší současné situaci nutné si kupovat nový vůz, který ztratí na své hodnotě 20 procent ceny hned jakmile sjede z montážní linky? Zamyslete se nad tím, zda se jedná o vůz na desítky let nebo pouze přechodné řešení. Pokud jste už nyní přesvědčeni, že budete chtít do budoucna kupovat větší vozidlo (rozroste se rodina), pak je zbytečné nyní utrácet statisíce za nové auto. Raději se poohlédněte po ojetém vozu, který vám ušetří mnoho peněz a splátka půjčky pak nebude takovou dírou do rodinného rozpočtu.

Zjistěte si, co si můžete dovolit

Už před začátkem hledání vozu ke koupi byste měli zhruba vědět, kolik si vůbec budete moci půjčit. Nejenom, že byste měli vědět, jak velkou částku jste schopní měsíčně splácet… Často se může stát, že vám nebude nabídnuta půjčka v dostatečné výši, dle vašich představ. Proto si dopředu udělejte drobný průzkum, abyste věděli, co má smysl hledat a co už naopak ne.

Zvažte zřízení havarijního pojištění

Povinné ručení, jak už název napovídá, je pro každého majitele vozu povinné. Toto pojištění se však vztahuje na škody, které způsobíte někomu jinému, váš vůz není v takovém případě nijak pojištěn. Zvlášť pokud financujete půjčkou dražší vůz, je dobré zvážit i havarijní pojištění. Určitě byste nebyli nadšení, že musíte splácet vůz, který je už nepojízdný.

Slovo závěrem

Pochopitelně, někteří lidé nejsou ochotní jako věřitele vybrat méně známé nebo nebankovní poskytovatele půjček. Zvlášť pokud jde o něco tak důležitého, jako je půjčka na auto. Vždy záleží na vaší osobní situaci. Pokud disponujete pozitivní úvěrovou historií a dostatečnými příjmy, pak vám samozřejmě nikdo nebrání využít některou z velkých bank, které nakonec nabízejí nejlevnější a nejvýhodnější půjčky.

Jsou však klienti, kteří tuto možnost nemají a i přes jistou nedůvěru budou muset využít společnost, která jim nabídne půjčku bez registru. Taková půjčka sice nabízí horší úvěrové podmínky, ale pokud zvážíte nákup ojetého vozu namísto zbrusu nového, nemusí vás ani takový nebankovní úvěr vyjít na moc peněz. Vždy se rozhodujete dle vašich možností a případně priorit. Když si půjčíte u společnosti, která má udělenou licenci od ČNB, měli byste se veškerým problémům vyhnout.

Back To Top